BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja

Baza dydaktyczna

Kampus z duszą i charakterem
Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego, dbając o jakość i warunki kształcenia, zapewnia najwyższy europejski standard bazy dydaktycznej. Dzięki projektowi zrealizowanemu przez Miasto Skierniewice, uczelnia dysponuje trzema zrewitalizowanymi, zabytkowymi budynkami przy ulicy Batorego 64, w pełni przystosowanymi do potrzeb naukowo-dydaktycznych.


Przestronne specjalistyczne pracownie i laboratoria
Uczelnia posiada 2 duże, nowoczesne aule (dla 256 i 156 osób), 4 sale wykładowe, każda po 144 miejsca audytoryjne, 73 w pełni wyposażone sale dydaktyczne, 6 pracowni komputerowych

zaopatrzonych w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, 23 specjalistyczne pracownie i laboratoria (w tym między innymi pracownie gastronomiczne, kosmetologiczne, masażu, biochemiczne, gleboznawcze, umiejętności pielęgniarskich, higieny osobistej, pediatryczna, ratownictwa medycznego, badań fizykalnych i wiele innych). Każda z sal wykładowych wyposażona jest w system nagłaśniający, sprzęt do prezentacji multimedialnych i rzutnik przeźroczy.

W PUSB funkcjonuje nowoczesna biblioteka wraz z czytelnią i salą multimedialną (więcej o bibliotece w dziale: biblioteka)

Bezprzewodowy Internet, miejsca odpoczynku i relaksu
Studenci mają dostęp do bezprzewodowego Internetu, w wyznaczonych miejscach mogą także korzystać ze stanowisk komputerowych z Internetem przewodowym. Ponadto uczelnia udostępnia żakom przestrzeń socjalną, umożliwiającą odpoczynek i relaks, integrację z koleżankami i kolegami z uczelni. Na terenie Kampusu PUSB znajduje się ogród, oraz parkingi na ponad 150 miejsc.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Uczelnia jest otwarta na potrzeby studentów niepełnosprawnych. Wszystkie budynki są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – podjazdy, windy, odpowiednie wyposażenie wnętrz. Uczelnia udostępnia także specjalistyczny sprzęt ułatwiający studiowanie - między innymi laptopy ze specjalistycznym oprogramowaniem i lupy elektroniczne dla osób niedowidzących.

Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595