BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja

For alumni

Drodzy Absolwenci cieszymy się, że odwiedzacie stronę uczelni w której studiowaliście.

Grono absolwentów PWSZ w Skierniewicach tworzą Ci którzy studiowali kierunki związane z naukami o zdrowiu a także kierunki ekonomiczne czy społeczne, w trybie stacjonarnym a także w trybie weekendowym. To Nasi dumni inżynierowie jak i posiadacze dyplomu licencjackiego, którzy rozstali się z Nami kilka lat temu, jak i Ci którzy niedawno uzyskali dyplom ukończenia PWSZ w Skierniewicach.

Chcemy utrzymywać z Wami stały kontakt. Chętnie dowiemy się jak potoczyły się wasze losy po ukończeniu naszej Szkoły i czym obecnie się zajmujecie. Dlatego chcielibyśmy zachęcić Was do wypełnienia ankiety badającej Wasze losy.

BADANIE LOSÓW ZAWODOWYCH ABSOLWENTÓW

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i potrzebom dalszego kształcenia prezentujemy ofertę edukacyjną studiów licencjackich (może inny kierunek?) studiów podyplomowych a także szkoleń i warsztatów w ramach Wszechnicy Skierniewickiej.

Ponadto widzimy Waszą ważną rolę w kreowaniu rozwoju Uczelni, budowaniu jej wizerunku i szeroko pojętej promocji. Zachęcamy do śledzenia Naszej strony i uczestniczenia w Festiwalu Nauki oraz innych wydarzeniach organizowanych przez Uczelnię jak konferencje czy obchody jubileuszu Uczelni.

Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA
W SKIERNIEWICACH

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595