BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W dniu 12 grudnia br., odbyła się akcja „Oddaj krew, ocal życie”, w ramach której studenci, pracownicy administracyjni i dydaktycy oddali krew dla potrzebujących. W wydarzeniu wzięło udział 26 osób, z czego 17 oddało krew. Dzięki naszym bohaterom udało się zebrać prawie 8 litrów krwi. Dla Was to piętnaście minut, a dla kogoś nowe życie. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 6 – 7 grudnia br., w murach naszej Uczelni odbyły się dwie konferencje naukowe: Wielowymiarowość Kształcenia Ustawicznego Diagnostyka – Profilaktyka – Terapia – w teorii i praktyce pedagogicznej oraz Wielowymiarowość Zdrowia Diagnostyka – Profilaktyka – Terapia. Dziękujemy wszystkim prelegentom, patronom, sponsorom, mediom oraz zaproszonym gościom za przybycie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
W czwartek, 12 grudnia br., będzie można oddać krew w ramach akcji „Oddaj krew, ocal życie”. Wydarzenie to jest organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji honorowego oddawania krwi.
Miejsce: Budynek 64F, sala 105,
Czas trwania: 9.00 - 12.00.
Przyjdź i zostań bohaterem! (...) więcej
Nie załadowano obrazka
Uczelniana Rada Samorządu Studentów zaprasza wszystkich na Słodkie Mikołajki.
Miejsce: PUSB, Batorego 64 E i F
Termin: 6 i 7 grudnia br.
Godzina rozpoczęcia: 9:30
Przyjdź i skosztuj!  (...) więcej
Nie załadowano obrazka

27 listopada br., pracownicy naukowo-dydaktyczni z kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne przeprowadzili warsztaty naukowo-szkoleniowe pt. „Zarządzanie kryzysowe w województwie łódzkim w latach 2007-2018”. W spotkaniu uczestniczyli studenci naszej Uczelni oraz uczniowie klas mundurowych szkół średnich z Bolimowa, Puszczy Mariańskiej i Skierniewic. Wydarzenie stanowiło kontynuację „Dnia Bezpieczeństwa”, realizowanego w ramach Festiwalu Nauki.  

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 27 listopada br., pracownicy Instytutu Nauk Informatyczno-Technicznych - prof. nadzw. dr hab. inż. Janusz Dudczyk oraz mgr inż. Łukasz Rybak uczestniczyli w IX Konferencji Naukowej EIT-2019 „Wpływ bezprzewodowych technologii teleinformatycznych na życie współczesnego człowieka”. Tegoroczna Konferencja organizowana pod auspicjami Oddziału Elektroniki, Informatyki i Telekomunikacji Stowarzyszenia Elektryków Polskich, odbyła się w ramach obchodów Światowego Dnia Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego 2019. 

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Instytut Nauk Społecznych, Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego zaprasza na  II Interdyscyplinarną Konferencję Naukową z cyklu:  Wielowymiarowość Kształcenia Ustawicznego Diagnostyka – Profilaktyka – Terapia – w teorii i praktyce pedagogicznej, która odbędzie się w dniu 6 grudnia 2019 r., w budynku E, aula 318 w Skierniewicach. Konferencja skierowana jest do nauczycieli naukowo-dydaktycznych, praktyków, metodyków, logopedów, oligofrenopedagogów, terapeutów, pedagogów resocjalizacyjnych a także osób dla których diagnostyka, profilaktyka i terapia jest kluczowa w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego zaprasza na II Międzynarodową Konferencję Naukowo - Szkoleniową Wielowymiarowość Zdrowia Diagnostyka – Profilaktyka - Terapia, która odbędzie się w dniach 6 - 7 grudnia br., w Skierniewicach. Konferencja skierowana jest do pracowników naukowo-dydaktycznych szeroko pojętego obszaru ochrony zdrowia: lekarzy, pielęgniarek/pielęgniarzy, położnych, fizjoterapeutów, dietetyków, kosmetologów, terapeutów zajęciowych, diagnostów oraz innych osób zajmujących się zdrowiem, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy studentów do udziału w wykładach, które zostaną przeprowadzone przez przedstawicieli partnerskich uczelni zagranicznych – University of Foggia oraz Latvia University of Life Sciences and Technologies. Uczestnicy zajęć, prowadzonych przez prof. Giancarlo Colelli oraz prof. Luciano Beneduce, otrzymają certyfikaty. Spotkania będą trwały ok. 45 minut.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Instytut Nauk Społecznych Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego zaprasza do udziału w II Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej z cyklu: Wielowymiarowość Kształcenia Ustawicznego Diagnostyka – Profilaktyka – Terapia – w teorii i praktyce pedagogicznej, która odbędzie się w dniu 6 grudnia 2019 r., w Skierniewicach. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń, wiedzy, opinii zarówno przedstawicieli środowiska akademickiego, jak i praktyków, na co dzień związanych z pracą z osobami wymagającymi podejmowania wielu działań diagnostyczno-profilaktyczno-terapeutycznych. 

(...) więcej
551
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595