BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja

Imprezy studenckie

Wszystkie imprezy studenckie PWSZ organizowane są we współpracy z klubem Drugi Dom. Niesamowity klimat, wspaniałe historie, nietuzinkowe wspomnienia – to cechy charakterystyczne imprez studenckich które tworzymy wspólnie z całą społecznością. Na wszystkie eventy, studenci PWSZ wchodzą za darmo, a dodatkowo czekają na nich wyjątkowe atrakcje oraz promocje.

Karnawał studencki - To najbardziej klimatyczna impreza w całym roku akademickim. Wyjątkowy klimat tworzą przebrani w karnawałowe stroje studenci naszej uczelni, którzy w ramach nagrody za najlepsze przebranie otrzymują wyjątkowe nagrody. Podczas imprezy obowiązuje darmowe wejście dla studentów PWSZ przez całą noc , a dodatkowo promocje na barach.

Juwenalia PWSZ – „Największa impreza studencka w regionie”. Te słowa, będące częścią kampanii reklamowej mówią same za siebie. Wyjątkowy klimat studenckiej imprezy, gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej oraz najlepsi DJ`e. To wielki skrót tego, czego można spodziewać się podczas SKIERNIEWICKICH JUWENALII PWSZ. Dla naszych studentów przygotowane są oczywiście darmowe wejściówki ważne przez całą noc, wyjątkowe promocje, konkursy a także masa atrakcji. Na Juwenaliach śmiało możecie czuć się jak VIP!

Fuksówka – Pierwsza impreza w roku akademickim. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez naszej uczelni. Hasłem przewodnim jest oczywiście – INTEGRACJA. Czas na poznanie nowych kolegów i koleżanek oraz zapoznanie się z imprezową stroną uczelni. Podczas Fuksówki możecie liczyć na balonowy deszcz nagród, liczne niespodzianki oraz niezapomniany klimat PWSZ.

Mikołajki – Ostatnia studencka impreza w roku kalendarzowym to nie tylko czas na ostateczną zabawę przed świętami, ale też zdobycie pamiątkowych prezentów od Świętego Mikołaja. Świąteczny klimat, najlepsza muzyka i pełno znajomych. Tak można scharakteryzować MIKOŁAJKI PWSZ.

Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595