BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją portalu Moje Stypendium pt. „Stypendia. Co? Gdzie? Jak?”. Broszura przedstawia wyniki badania programów stypendialnych w Polsce, przeprowadzonego w 2018 roku przez zespół Fundacji Dobra Sieć. Publikacja przybliża sposoby działania wyjątkowych programów stypendialnych, wyróżniających się wysokimi standardami realizacji oraz innowacyjnym podejściem.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

30 sierpnia br., w Muzeum Historycznym Skierniewic, odbyła się gala wręczenia nagród „Parowozy Kultury”, przyznawanych osobom, które działają na rzecz upowszechniania kultury w mieście Skierniewice. Jedną z laureatek tegorocznej edycji „Parowozów Kultury” została dr Anna Traut – Seliga - dydaktyk naszej Uczelni. W uroczystości uczestniczył JM Rektor Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego - dr Daniel Stos.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Już w najbliższy czwartek, 5 września, o godzinie 19:30 rusza kolejny Quiz tematyczny, którego organizatorem jest Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego. Tym razem uczestnicy zmierzą się z pytaniami z zakresu informatyki. Szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursu dostępne są na naszym profilu facebookowym.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w trzecim Konkursie Tygodniowym, który pojawił się na naszym profilu facebookowym. Zadanie konkursowe polega na przesyłaniu przez uczestników zdjęć ilustrujących sukces. Zwycięzca konkursu otrzyma opaskę MiBand3. Konkurs trwa do 01.09.2019 r.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Już w najbliższy czwartek, 15 sierpnia, o godzinie 19:30 rusza Quiz tematyczny, którego organizatorem jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach. Szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursu dostępne są na naszym profilu facebookowym.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zawodnicy AZS PWSZ w Skierniewicach wzięli udział w Akademickim Pucharze Polski w plażowej piłce nożnej. Turniej odbył się w dniach 14 – 16 lipca br. w Gdyni. Nasi reprezentanci zajęli 4 miejsce. Od podium dzieliły ich tylko przegrane rzuty karne. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Od roku akademickiego 2019/2020 na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne zostanie uruchomiony nowy moduł do wyboru: Pilot – mechanik samolotu ultralekkiego (UL). Absolwent modułu zostanie przygotowany do uzyskania licencji pilota i mechanika samolotu UL, w zakresie pilotażu i eksploatacji statków powietrznych, które obejmują zarówno nowoczesne technologie, środki informacyjne, jak również wymagania międzynarodowych instytucji lotniczych...

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w kolejnym Konkursie Tygodniowym, dostępnym na naszym profilu facebookowym. Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu za pomocą zdjęć, sposobów na udany dzień. Zachęcamy do udziału w konkursie, do wygrania opaska MiBand3 i zestaw gadżetów. Konkurs trwa do 11.08.2019 r.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W sobotę, 20 lipca br., na terenie kompleksu koszarowego Grupa należącego do Centrum Szkolenia Logistyki im. Kazimierza I Odnowiciela w Grudziądzu, odbył się apel z okazji złożenia przysięgi wojskowej przez żołnierzy Legii Akademickiej. Naszą Uczelnię reprezentowało 43 studentów (23 kobiety i 20 mężczyzn), którzy wzięli udział w programie. W uroczystości uczestniczył JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach – dr Daniel Stos.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w konkursie, prowadzonym na naszym profilu facebookowym. Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie poprzez nadsyłanie zdjęć, które obrazują, czego nowego nauczyliście się w tym tygodniu. Do wygrania opaska biometryczna MiBand3 lub zestaw gadżetów. Konkurs trwa do 4 sierpnia br. Życzymy powodzenia.

(...) więcej
951
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595