BIP
God�o pa�stwowe
Rekrutacja

Dla absolwentów

Drodzy Absolwenci cieszymy się, że odwiedzacie stronę uczelni w której studiowaliście.

Grono absolwentów PWSZ w Skierniewicach tworzą Ci, którzy studiowali kierunki związane z naukami o zdrowiu, a także kierunki ekonomiczne czy społeczne, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. To Nasi dumni inżynierowie oraz posiadacze dyplomu licencjackiego, którzy rozstali się z Nami kilka lat temu, a także Ci którzy niedawno uzyskali dyplom ukończenia PWSZ w Skierniewicach.

Chcemy utrzymywać z Wami stały kontakt. Chętnie dowiemy się jak potoczyły się Wasze losy po ukończeniu naszej Uczelni i czym obecnie się zajmujecie. Dlatego zachęcamy do wypełnienia ankiety badającej Wasze losy.

BADANIE LOSÓW ZAWODOWYCH ABSOLWENTÓW

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i potrzebom dalszego kształcenia prezentujemy ofertę edukacyjną studiów licencjackich (może inny kierunek?), studiów podyplomowych, a także szkoleń i warsztatów w ramach Wszechnicy Skierniewickiej.

Ponadto widzimy Waszą ważną rolę w kreowaniu rozwoju Uczelni, budowaniu jej wizerunku i szeroko pojętej promocji. Zachęcamy do śledzenia Naszej strony i uczestniczenia w Festiwalu Nauki oraz innych wydarzeniach organizowanych przez Uczelnię takich jak konferencje czy obchody jubileuszu Uczelni.

Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595