BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w Quizie Tematycznym, który odbędzie się dzisiaj o godzinie 19:30 na platformie http://join.quizizz.com. Organizatorem konkursu jest Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego. Tym razem uczestnicy zmierzą się z pytaniami z zakresu wiedzy medycznej! Szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursu dostępne są na naszym profilu facebookowym.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Informujemy, że od dnia dzisiejszego, tj. 23 października 2019 r., Studenci Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego mogą zgłaszać się do programu „Edukacja Wojskowa Studentów - Legia Akademicka”. Program skierowany jest do studentów wszystkich kierunków, zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy chcieliby odbyć szkolenie wojskowe, uzyskać stopień wojskowy, myślą o wstąpieniu do wojska i służby czynnej. To prestiż, szansa na zdobycie dodatkowych kwalifikacji, przygoda oraz możliwość realizacji własnych pasji. 

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego ogłasza godziny rektorskie na dzień 26 października (sobota), od godziny 17. Godziny rektorskie dotyczą studentów studiów niestacjonarnych wszystkich kierunków i lat studiów.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentka naszej Uczelni – Anna Lewandowska uczestniczyła w Konferencji Ekspertów Praw Studenta w Krakowie, organizowanej przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Zdobytą wiedzą podzieliła się ze studentami pierwszego roku, 12 i 14 października, podczas szkolenia z praw i obowiązków studenta. Żacy pierwszego roku mogli poznać między innymi różnice między edukacją szkolną a studiowaniem, zadawać pytania i przede wszystkim poznać Państwową Uczelnię im. Stefana Batorego. 

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w Konkursie Tygodniowym. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęć obrazujących jak minęły Wam pierwsze dni w nowym roku akademickim. Autor najciekawszego zgłoszenia otrzyma nagrodę – opaskę MiBand3. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na naszym profilu facebookowym.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Na początku września br., wykładowcy akademiccy: dr Anna Wiktorowicz, dr Hanna Lewandowska i dr Alojzy Pilich, wraz ze studentami kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, uczestniczyli w wyjeździe do Uniwersytetu Państwowego im. Iwana Franki w Żytomierzu, w ramach Międzynarodowej Współpracy Akademickiej. Przedstawiciele naszej Uczelni wygłosili dla społeczności akademickiej referaty

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 2 – 7 września 2019 r., członkowie Koła Naukowego SECURUS uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Uniwersytetu Państwowego im. Iwana Franki w Żytomierzu na Ukrainie oraz miejsc związanych z historią i obronnością Rzeczpospolitej (Żytomierz, Zbaraż, Wiśniowiec, Chmielnicki, Lwów). Celem wyjazdu było nawiązanie współpracy akademickiej pomiędzy studentami uczelni oraz poszerzanie wiedzy

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studentów zaprasza do udziału w pierwszej w historii Uczelni Grze Studenckiej, która odbędzie się 26 października br., w ramach imprezy studenckiej Fuksówka. Udział w grze, daje możliwość zdobycia banknotów, które będzie można wykorzystać podczas Fuksówki. Nagroda główna – loża zwycięzcy w strefie VIP w Klubie Drugi Dom. 

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W zbiorach naszej biblioteki dostępna jest publikacja naukowców z Instytutu Nauk Informatyczno-Technicznych – mgr. inż. Łukasza Rybaka i prof. nadzw. dr. hab. inż. Janusza Dudczyka. Jest to kolejna interdyscyplinarna praca naszych naukowców w mijającym roku kalendarzowym, łącząca technologie teleinformatyczne z wielowymiarowym bezpieczeństwem.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 15 października br., o godz.11.30, w auli E318 odbędzie się spotkanie informacyjne, dotyczące III edycji programu ochotniczego szkolenia wojskowego studentów „Legia Akademicka”, organizowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Udział w spotkaniu jest obowiązkowy dla wszystkich studentów.

(...) więcej
751
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595